W roku 2020  świat został dotknięty problemem pandemii. Pandemia wywołała zamęt na całym świecie, w każdej firmie i w każdym domu. Wiele działań, które są normalnymi czynnościami domowymi lub zawodowymi stanęło na głowie. Tak stało się także na rynku oceny zgodności, czyli w świecie certyfikacji i znaku CE. Dotknięte zostały przede wszystkim szkolenia dotyczące oznakowania CE.

 

Jednak czy nowe może być lepsze…

Jeśli chodzi o szkolenia miękkie brak kontaktu twarzą w twarz w nowym miejscu, jest ogromnie ważny. Jednak jeśli chodzi o procesy oceny zgodności i oznakowanie CE, to mamy ewidentnie do czynienia ze szkoleniami, których przekaz to wąska specjalizacja w obrębie danej dyrektywy / rozporządzenia. Ewidentnie szkolenia CE są tak zwanymi szkoleniami twardymi a co za tym idzie, idealnie wpisują się do przeprowadzenia ich w formie szkolenia online czyli webinaru.

Jako lider rynku, firma która ma wielu naśladowców, musieliśmy wyznaczyć nową drogę. Zrobiliśmy wszystko by na przejściu do internetu (webianry CE), znów podnieść jakość. Teraz po ponad 1,5 roku w trybie szkoleń CE online, możemy powiedzieć że zadowolenie z naszych spotkań CE online, względem szkoleń CE stacjonarnych wzrosło z 94,2% do 95,8%. Wiemy jedno każdą nawet idealną usługę zawsze można wyśrubować.

Oczywiście w dobie niepewności inwestowanie w studia wideo prawie miliona złotych, jest odwagą. Jednak sytuacje kryzysowe to czas, upadek lub rozwój. Cieszymy się, że zaryzykowaliśmy i cieszymy się, że nasze szkolenia CE online cieszą się tak dużym uznaniem w oczach klientów (chcesz zobaczyć kto korzystał z naszych usług KLIKNIJ)

Dodatkowo wejście na rynek z webinariami pozwoliło nam na szybkie wprowadzenie nowości w zakresie szkoleń dotyczących znaku CE, co jest dla wielu firm świetną wiadomścią.

 Webinaria oznaczenie CE

Porównajmy zalety szkoleń CE względem webinarów CE.

 

Szkolenia znak CE

  • + możliwość wyrwania się z biura
  • + smaczny lunch i przerwy kawowe

 

 Szkolenia znak CE

Webinaria znak CE

  • + brak konieczności dojazdu i brak kosztów dojazdu
  • + brak konieczności szukania i płacenia za parking
  • + brak straty czasu na dojazd
  • + szkolenie w zaciszu swojego biura
  • + brak możliwości zarażenia się koronawirusem
  • + materiały drukowane wysłane kurierem
  • + niższa cena szkolenia online z oznakowania CE

 

Na chwilę obecna dysponujemy webinariami dotyczącymi znaku CE w następujących dziedzinach:

 

Nie czekaj aż wrócą szkolenia otwarte z oznakowania CE. Nie trać czasu i pieniędzy.Przeprowadź samodzielnie procedurę oznakowania CE. Skorzystaj z WEBINARU CE!

 

Dla CE-Budownictwo.pl

Marzena Majewska

Centrum Certyfikacji CECE-Polska

PR&Marketing